• Biologická online súťaž

• Milí žiaci,

poznáte biologické pojmy podľa obrázkov? Pozývame Vás zapojiť sa do biologickej súťaže PIKTOGRAMY. Cieľom súťaže je napísať, aký biologický pojem sa skrýva v piktograme.

• Osobné poradenstvo

• Vážení rodičia, milí študenti,
              ak máte záujem o online stretnutia spojené s individuálnym poradenstvom, neváhajte ma kontaktovať. Plagát s info je v článku.
              Mgr. Eva Poláková, školská psychologička
          • Mobilné odberové miesto na Veternicovej 20

• V rámci plošného testovania na Slovensku v dňoch 23. – 24. januára 2021 bude otvorené MOM na Veternicovej 20 v Bratislave od 23. – 26. januára 2021 v čase od 8.00 hod. do 18.00 hod.

Bližšie informácie dostupné v prílohe.

• Dištančná výučba pokračuje

• Milí žiaci a vážení rodičia!

v súlade s aktuálnym vyhlásením MŠVVaŠ SR zo dňa 14. 01. 2021 Vám oznamujem, že od 18. 01. 2021 pokračuje dištančná výučba na všetkých vzdelávacích stupňoch Spojenej škole sv. Františka z Assisi.

Zároveň pokračuje prevádzka ŠKD pre žiakov rodičov, ktorí pracujú v kritickej infraštruktúre a tých, ktorí nemôžu vykonávať svoju prácu z domácnosti.

• Konzultácie - online

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na konzultácie, ktoré sa budú konať pre 1. stupeň ZŠ 19. 01. 2021 od 15.00 do 18.00 hod. a pre 2. stupeň ZŠ a gymnázium 20. 01. 2021 od 15.00 do 18.00 hod.

Elektronická registrácia na konzultácie bude spustená 15. 01. 2021 o 12.00 hod.

S pozdravom

PaedDr. Marta Sendeková, PhD.

riaditeľka

• Hodnotenie žiakov za 1. polrok školského roka 2020/2021

• Vážení rodičia a milí žiaci,

vzhľadom na mimoriadnu situáciu v súvislosti s ochorením COVID-19 a v súlade s nariadeniami MŠVVaŠ SR Vám chceme poskytnúť informácie o klasifikácii prospechu a správania žiakov za 1. polrok školského roka 2020/2021.
          • Dištančná výučba

• Milí žiaci a vážení rodičia!
              Dovoľte mi oznámiť Vám, že od 11. 01. 2021 prebieha výučba na 1. stupni dištančnou formou, o ktorej Vás budeme ešte priebežne informovať do konca týždňa.
              Zároveň pokračujeme v dištančnej forme vzdelávania aj na 2. stupni a gymnáziu.