• Geografická súťaž - dešifruj koláž!

• Milí žiaci,

pozývame Vás zapojiť sa do geografickej súťaže GEOGRAFICKÁ KOLÁŽ. Súťažiť sa bude v troch kategóriách, a to žiaci 6. – 7. ročníka, 8. – 9. ročníka ZŠ a učitelia. Cieľom súťaže je napísať, aké územie sa skrýva v obrázkovej koláži.
        • Jesenné prázdniny

• Milí žiaci a vážení rodičia,
            na základe vyhlásenia MŠVVaŠ SR jesenné prázdniny v šk. roku 2020/2021 budú v dňoch 30. októbra a 2. novembra a 6. novembra a 9. novembra. Bližšie informácie sú dostupné na https://www.minedu.sk/data/att/17685.pdf.

Zajtra, 29. novembra, prebieha vyučovanie podľa rozvrhu a príslušnej formy vzdelávania.
            S pozdravom

PaedDr. Marta Sendeková, PhD.

riaditeľka

• Súťaž o najlepšie športové video

• V tomto dištančnom období je nesmierne dôležité udržiavať sa vo fyzickej aj psychickej kondícii. Účinným prostriedkom je samozrejme šport a fyzická aktivita. Učitelia TSV preto vyhlasujú pre všetkých študentov našej školy súťaž o „Najlepšie športové video“. Pravidlá sú jednoduché.

• Tvorivý týždeň a tanečné piatky v 2.A

• Keďže sa nám blíži zima, pani vychovávateľka sa rozhodla, že si uštrikujeme šálik. Potrebovali sme jedno klbko vlny a šikovné rúčky. Tiež máme v 2.A takéto úžasné tanečné piatky.
        • Svetový deň jablka v 1.C

• 21. október bol vyhlásený za Svetový deň jablka.  Aj žiaci 1.C triedy si tento deň pripomenuli rôznymi aktivitami. Dozvedeli o význame jablka pre ľudské zdravie a jeho blahodarných účinkoch i o spôsobe jeho spracovania. Ochutnali rôzne dobroty pripravené z jabĺk o ktoré sa postarali usilovné mamičky.
        • Šarkaniáda - urobme si šarkana!

• V týždni od 12.10 do 15.10.2020 sme sa v 1.oddelení pripravovali na Šarkaniádu. Nepotrebovali sme drahé lietajúce stroje, stačilo nám igelitové vrecko, lep, nožnice, krepový papier a chuť do tvorivosti. Pozrite sa čo dokážu deti z 1.A triedy. Každý šarkan poletí smiley
        • Týždeň so sv. Františkom - vyhodnotenie

• Pri príležitosti sviatku patróna našej školy sme pre našich žiakov pripravili jednoduché aktivity, ktoré súviseli so spoznávaním života sv. Františka z Assisi. Aktivity prebiehali v týždni od 5. 10. - 9. 10. 2020. Pozrite sa, kto vyhral.