• Prezenčná forma výučby od 10. 05. 2021 pre žiakov I.  – III.G  Gymnázia sv. Františka z Assisi
        • Prezenčná forma výučby od 10. 05. 2021 pre žiakov I. – III.G Gymnázia sv. Františka z Assisi

• 06.05.2021 18:22
        • Vážení rodičia, milí žiaci,

v súlade s podmienkami regionálneho Covid automatu od 10. 05. 2021 bude výučba prezenčnou formou realizovaná pre všetky ročníky gymnázia.

V súvislosti s prijímacími skúškami na stredné školy udeľuje riaditeľka Spojenej školy sv. Františka z Assisi na deň 10. 05. 2021 všetkým žiakom gymnázia a žiakom 9. ročníka ZŠ študijné voľno.

• Podmienky pre pobyt v budove školy:

• Zákonný zástupca žiaka alebo plnoletý žiak predkladá po každom prerušení dochádzky žiaka do školy v trvaní viac ako tri po sebe nasledujúce dni (vrátane víkendov a sviatkov) písomné vyhlásenie o bezinfekčnosti žiaka (elektronicky prostredníctvom EduPage školy v module Žiadosti/Vyhlásenia, vyhlásenie platné od 03. 05. 2021).
          • Pri prerušení viac ako 5 pracovných dní (víkendy a sviatky sa nezapočítavajú) z dôvodu akéhokoľvek ochorenia predkladá žiak triednemu učiteľovi potvrdenie o chorobe vydané všeobecným lekárom pre deti a dorast.
          • Potvrdenie o negatívnom teste žiaci ani rodičia už nepredkladajú.

Prezenčná výučba bude realizovaná podľa rozvrhu hodín zverejneného na EduPage školy.

V školskej jedálni majú všetci žiaci prihlásený obed. Je potrebné tento stav kontrolovať a v prípade potreby obed odhlásiť.

Vedenie školy, 06. 05. 2021