• Aktualizácia opatrení od 3. mája 2021

• 30.04.2021 14:03
        • Vážení rodičia,
          Bratislava sa nachádza v II. stupni varovania podľa regionálneho covid automatu aj v nasledujúcom týždni 3. – 9. mája 2021. Na základe Uznesenia vlády č. 229/2021 prijatého 28. apríla 2021 z toho vyplývajú nasledovné zmeny s účinnosťou od 3. mája 2021:
        • 1. Žiaci 2. stupňa ZŠ a ich zákonní zástupcovia sa už nemusia preukazovať platným negatívnym testom. Na základe toho sa kloktacie testy nebudú distribuovať od budúceho týždňa na našej škole.

2. Čestné vyhlásenia o bezinfekčnosti žiaci odovzdávajú znova iba vtedy, ak ich neprítomnosť v škole bola viac ako 3 dni (vrátane víkendov a sviatkov). Keďže elektronická registrácia vyhlásení je zatiaľ viazaná na testy, v prípade uvedenej absencie sa budú odovzdávať vyhlásenia v písomnej podobe (aktualizované vyhlásenia budú k dispozícii na vrátnici). Budeme Vás informovať, ak budú aktualizované vyhlásenia aj na Edupage.

3. Žiaci 9. ročníka majú študijné voľno 3. mája 2021 z dôvodu konania prijímacích skúšok na stredné školy.

4. Žiaci 1. -3. ročníka gymnázia pokračujú v dištančnej forme vzdelávania. Žiaci 4. ročníka gymnázia pokračujú v prezenčnej forme vzdelávania.

5. Od 3. mája sú všetci žiaci ZŠ prihlásení na obed v školskej jedálni. Je nutné, aby ste odhlásili Vaše dieťa v prípade jeho neúčasti na obede.

PaedDr. Marta Sendeková, PhD.
          riaditeľka