• Školská konferencia študentov gymnázia - ďalší priebeh

• 16.04.2021 11:49
        • Oboznámte sa s ďalším priebehom školskej konferencie študentov gymnázia.
        • 19. 4. 2021 najneskôr v tento deň dostane študent, ktorý sa zapojil do školskej konferencie, posudok k svojej práci, na ktorom bude uvedené, ako bola jeho práca hodnotená a akú známku mu komisia navrhuje udeliť.

Po obdržaní posudku sa autor práce pripraví na samotnú prezentáciu, kde bude mať priestor predstaviť tému, ktorej sa venoval a odpovedať na otázky, ktoré mu autor posudku zadal.

Je to priestor zmeniť/vylepšiť navrhovanú známku – ak študent komisiu svojou argumentáciou a vystupovaním presvedčí.

Vzhľadom na nástup žiakov 8. a 9. ročníka na prezenčnú výučbu sme boli nútení avizovaný priebeh konferencie prispôsobiť.

22. 4. 2021 štvrtok – 1. kategória (študenti 1. a 2. ročníka gymnázia) budú mať priestor na prezentáciu výsledkov a obhajobu svojej práce.

Začiatok prezentácie – 13.00 hod. online.

23. 4. 2021 piatok – 2. kategória (študenti 3. a  4. ročníka gymnázia).

Začiatok prezentácie 13.00 hod.  online.

Poradie študentov, zloženie komisie, časový harmonogram a prihlasovaciu linku sa dozviete v dostatočnom predstihu.

Čas obhajoby: 15 minút, ďalších 10 minút je určených na diskusiu a otázky k práci.

Do finále školskej konferencie postupujú najlepšie práce za jednotlivé komisie na základe počtu prihlásených prác.  Definitívny zoznam za každú komisiu oznámi jej predseda popoludní po odprezentovaní prác danej kategórie na spoločnom stretnutí (porade predsedov komisií).

Finále konferencie (predbežne)

27. 4. 2021 v popoludňajších hodinách pre 3.- 4. ročník gymnázia

28. 4. 2021 v popoludňajších hodinách pre žiakov 1.-2. ročníka gymnázia.

Finálová prezentácia bude prístupná aj pre rodičov, je možné, že sa uskutoční paralelne v jednom termíne.