• Poďakovanie rodičom

• 23.05.2023 20:48
        • Vďaka rodičom našej školy, ktorí si našli čas v sobotné dopoludnie a prišli pomôcť na brigádu, sa nám podarilo v areáloch obidvoch našich pracovísk skrášliť ich okolie.

Počasie a účasť rodičov (aj niektorých žiakov) nás potešila.  Vďaka ich pomoci sa v areáli na Veternicovej ulici podarilo vyčistiť plochu pre zelený "ostrovček" na školskom dvore, premiestniť dlažobné kocky zo zámkovej dlažby, pripraviť záhon pre vysadenie "zelenej steny" v smere od ulice.

V areáli na Karloveskej ulici sa podarilo vyčistiť veľký kus plota od buriny, ktorý sme tak mohli pripraviť pre dobrovoľníkov z projektu "Naše mesto", ktorí ho začiatkom júna prídu namaľovať. Taktiež sme pracovali na uskladnení zámkovej dlažby prenesenej z areálu na Veternicovej ulici.

Ešte raz vďaka za účasť!