• Pár milých slov ako spomienka na lyžiarsky zo 7.D

• 05.04.2023 10:14
        • Všetci sme sa naňho tešili a nevedeli sme sa dočkať. Keď konečne prišiel ten deň D a všetci sme sa ráno o 6:30 stretli pre Iuventou, postupne sme nasadli do autobusu a pripravili sa na štvorhodinovú cestu do nášho krásneho penziónu Pribiskô.
        • Tento rok sme od 6. 2. 2023 do 10. 2. 2023 boli s našou triedou a so 7.C na lyžiarskom výcviku. Všetci sme sa naňho tešili a nevedeli sme sa dočkať. Keď konečne prišiel ten deň D a všetci sme sa ráno o 6:30 stretli pre Iuventou, postupne sme nasadli do autobusu a pripravili sa na štvorhodinovú cestu do nášho krásneho penziónu Pribiskô. Keď sme prišli, išli sme sa najesť a potom rovno lyžovať na svah. Celý týždeň sme strávili prevažne lyžovaním, ale našiel sa aj čas na spoločné aktivity ako napríklad bowling, diskotéka alebo iba rozprávanie na izbách. Keďže bol s nami aj ten najlepší „skipáter“, každý deň sme mohli mať svätú omšu a mali sme možnosť spovede. Myslím, že všetci sme si to užili a zlepšili si svoje lyžiarske schopnosti.

Martinka Kráľovičová, 7.D