• Oznam školskej jedálne

• 28.08.2020 18:03
        • Stravovanie a prihlasovanie na obed v prvé školské dni
          Tlačivo prihlášky na obedy v šk. roku 2020/2021
        • Vážení stravníci,

v prvý školský deň 2. septembra 2020 bude fungovať jedáleň iba pre žiakov 1. stupňa ZŠ na Veternicovej 20.

Žiaci 2. stupňa ZŠ a gymnázia sa na obedy môžu prihlásiť až od 3. septembra 2020.

V dátumoch 2. - 4. september je potrebné prihlásiť sa na obedy individuálne cez edupage, a to za obvyklých podmienok, teda do 7:30 hod. daného dňa.

Od 7. septembra budú na obedy na celý školský rok automaticky prihlásení všetci tí žiaci, ktorí odovzdajú pani vedúcej šk. jedálne, resp. triednemu učiteľovi, prihlášku na obedy.

Prihláška na obedy je záväzná len pre žiakov ZŠ, môžete si ju stiahnúť tu: Prihlaska_na_stravovanie_v_sk._roku_2020-2021.pdf.

Žiaci gymnázia prihlášku na obedy neodovzdávajú, prihlasujú sa na stravovanie priamo cez pani Zeliskovú na telefónnom čísle 0905 288 135.

Rodičia nových žiakov, ktorí ešte nedisponujú prihlasovacími údajmi do školského informačného systému edupage, môžu na prvé dni prihlásiť svoje deti na obed priamo u pani Zeliskovej, vedúcej školskej jedálne, na telefónnom čísle 0905 288 135.

Podrobnejšie aktualizované informácie o platbách za obedy a nastavení trvalého príkazu budú dostupné už v priebehu nasledujúceho týždňa na webstránke školy, v záložke Žiaci a rodičia > Život na škole > Školská jedáleň.