• Úspech v okresnom kole Geografickej olympiády

• 17.02.2021 12:07
        • Vážení rodičia, milí kolegovia, milí žiaci,

dňa 5.2.2021 sme sa so žiakmi 5.-9.ročníka zapojili do Okresného kola Geografickej olympiády. Dovoľte mi informovať Vás o našom úspechu, ktorý sme ako škola dosiahli.
        • V kategórii G (5.ročník) sa na prvom mieste umiestnila žiačka Paulínka M. a krásne 3.miesto dosiahol žiak Matej K. Táto kategória sa ďalej nezúčastňuje krajského kola, no z 3.miesta na Krajské kolo Geografickej olympiády postúpil v kategórii F žiak Samuel S., zo siedmeho ročníka. Ostatní riešitelia súťaže dosiahli umiestnenie „úspešný riešiteľ“.

Milí žiaci, fanúšikovia geografie, ďakujem Vám za Vašu snahu (aj snahu Vašich rodičov), čas a chuť pripravovať sa. Verím, že získané poznatky využijete aj pri ďalšom štúdiu. Teším sa z Vášho úspechu! Výhercom srdečne blahoželáme a Samkovi držme palce v ďalšom kole.

Mgr. Viktória Doničová