• Pokyny k nástupu do školy pre všetkých žiakov

• 26.08.2020 17:09
        • Prvý školský deň - 2. 9. 2020
          Konkrétne pokyny školy k nástupu žiakov do školy v súvislosti s ochorením Covid-19
        • Organizácia prvého školského dňa na oboch pracoviskách Spojenej školy sv. Františka z Assisi Karloveská 32 (K32) a Veternicová 20 (V20) bude prebiehať v súlade so Špeciálnym usmernením počas obdobia pri otvorení školského roku 2020/2021 MŠVVaŠ SR. Z tohto usmernenia vyplývajú nasledovné opatrenia:

• Neuskutočnia sa slávnostné sv. omše Veni Sancte, žiaci sa stretnú v škole vo svojich triedach.
          • Do vnútorných priestorov školy rodičia nevstupujú, s výnimkou jedného rodiča, ktorý sprevádza do školy žiaka 1. ročníka ZŠ.
          • Pri vstupe do školy sa vykonáva tzv. ranný zdravotný filter (bude sa opakovať denne minimálne do 14. 9. 2020) – meranie teploty a dezinfekcia rúk žiakov vo vestibule oboch pracovísk školy.
          • Každý žiak/žiačka musí mať so sebou dve rúška (jedno náhradné).
          • Z dôvodu ranného zdravotného filtra bude prebiehať v prvý školský deň nástup do školy v čase 7.45 – 8.30 na pracovisku Karloveská 32 a v čase 7.45 – 8.45 na pracovisku Veternicová 20. Prosíme, neodkladajte príchod do školy na poslednú chvíľu, v triedach budú už od 7.45 h. vykonávať dozor triedni učitelia.
          • V prvý školský deň odovzdá žiak/žiačka v triede svojmu triednemu učiteľovi/triednej učiteľke:

žiak/žiačka ZŠ:

1. Vyhlasenie_zakonneho_zastupcu_o_bezinfekcnosti_ZS.docx
          2. Zdravotny_dotaznik_a_vyhlasenie_zakonneho_zastupcu_ziaka_ZS.docx

žiak/žiačka gymnázia:

1. Vyhlasenie_zakonneho_zastupcu_alebo_plnoleteho_ziaka_o_bezinfekcnosti_gymnazium.docx
          2. Zdravotny_dotaznik_a_vyhlasenie_zakonneho_zastupcu_ziaka_alebo_plnoleteho_ziaka_gymnazium.docx

Tieto formuláre budú k dispozícii aj na vrátnici školy. Pre urýchlenie priebehu ranného zdravotného filtra je vhodné formuláre vytlačiť a doniesť do školy už vyplnené.

V  budove K32 končí program 1. školského dňa o 10:30. Dĺžka prevádzky školy v budove V20 bude do 16.30.

Ďakujeme za zodpovedný prístup a trpezlivosť v pokračujúcom neštandardnom režime.