• Vianočný bazár

• 04.12.2020 11:43
      • Milí rodičia!
        Srdečne Vás pozývame na tradičný vianočný bazár, ktorý sa bude konať netradične v dňoch  10. - 11. 12. 2020 a bude prebiehať u nás v škole. Aby sme dodržali všetky epidemiologické opatrenia, uskutoční sa v areáli  V20 na školskom dvore. Bude prebiehať v čase od 14:00 - 16:00 hod. Budete si môcť kúpiť výrobky vašich detí a nabrať vianočnú atmosféru.
      • Na školskom dvore budú pripravené stoly s výrobkami na dvoch miestach. Predávajúce oddelenia pod dozorom vychovávateľov sa budú  pri nich striedať v krátkych časových intervaloch. Takto sa vystriedajú všetky oddelenia.

Vieme, že máte túto každoročnú akciu radi, preto ju nevynecháme ani tento rok. Ale v súčasnej epidemiologickej situácii vás chceme poprosiť, aby ste sa nezdružovali počas bazára.

Taktiež vám oznamujeme, že nebudeme príjimať 1,2 a 5 centové mince, nakoľko je ich potom veľmi ťažko rozmeniť.

Veríme, že sa s vami stretneme na bazári!

Vďaka!

p. v. Mária Nováková

(ak chcete obrázky zväčšiť, kliknite pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť otvoriť v novom liste)

• Naspäť na zoznam článkov