• Náboj Junior

• 30.11.2022 22:09
        • V piatok  25. 11. 2022 sa dva tímy z našej školy zúčastnili celoslovenskej matematicko-fyzikálnej súťaže Náboj Junior, ktorá sa konala v UPC.

V ôsmackom tíme školu reprezentovali Tatiana Ondrejková, Magdaléna Buráková, Michal Adam a Michal Figlár, v deviatackom Katka Královičová, Barborka Vašková, Veronika Tekerová a Pavol Vannay. Zmerali si svoje "matematicko-fyzikálne" sily s vyše 70 tímami, ktoré súťažili priamo v UPC a ďalšími vyše 400, ktoré zároveň súťažili aj v iných mestách Slovenska. Gratulujeme najmä ôsmackemu tímu, ktorý sa umiestnil na krásnom 35. celoslovenskom mieste. Verím, že si deti užili skvelú atmosféru a vďaka patrí 40 nadšeným mladým organizátorom z občianskeho združenia Trojsten za skvelú akciu. Dakedy nabudúce "dopočítania".