• Advent - čas očakávania v radosti, láskavosti a ľudskosti

• 25.11.2022 18:00
        • Milí kolegovia, milí rodičia a milí žiaci,
          blíži sa adventné obdobie, v ktorom sa chceme pripraviť na príchod Pána Ježiša.
          Pápež František nás povzbudzuje v tom, že: "Prvou vecou je veriť v to, že Boh chce vstúpiť do malých vecí nášho života, chce prebývať v našej každodennosti, v jednoduchých skutkoch, ktoré konáme doma, v rodine, v škole, v práci. Práve v tom, čo bežne zažívame, chce Boh uskutočňovať neobyčajné veci."

Pozývame Vás na spoločné prežívanie adventu v duchu myšlienky, ktorá nás bude denne sprevádzať na našej webovej stránke.
          Spojme sa v obetiach, dobrých skutkoch a modlitbách za nás všetkých, zvlásť si môžeme spomenúť na jedného otecka našej školy a vyprosiť mu zdravie a Božie požehnanie, ktoré v tomto období mimoriadne potrebuje.

S pozdravom,
          Marta Sendeková