• 10.12.2021 22:25
        • Začiatkom októbra sa na oboch pracoviskách našej školy, na V20 a K32, uskutočnilo školské kolo súťaže Slávik Slovenska, najstaršieho speváckeho podujatia v ére nášho samostatného Slovenska.
        • Súťažilo sa v troch kategóriách podľa veku a víťazi postupili na okresné kolo.

Zo zaujímavých speváckych výkonov a krásneho speváckeho zážitku máme týchto víťazov:

v I.kategórii vyhrala Miriamka K. z 1.B, z II.kategórie postupuje Juditka S. zo 6.C a v III.kategórii zvíťazila Lucka B. zo 7.A. Víťazom srdečne blahoželáme a v okresnom kole držíme palce J

Uverejňujeme tiež oznam o konaní okresného kola súťaže:

„Výkonný výbor Slávika Slovenska 2021, plne rešpektujúc súčasnú pandemickú situáciu na Slovensku a v záujme regulárnosti priebehu jubilejného 30. ročníka celoslovenskej speváckej súťaže detí a mládeže SLÁVIK SLOVENSKA 2020/2021, sa rozhodol preložiť konanie súťaže na jarné mesiace roku 2022!“

Jana Dydňanská