• Organizačná štruktúra

          • Organizačná štruktúra

          • Organizačná štruktúra Spojenej školy sv. Františka z Assisi v školskom roku 2023 – 2024

             

            Riaditeľka: PaedDr. Marta Sendeková, PhD.

             

            Výchovno-vzdelávacia oblasť

            Zástupkyňa riaditeľky pre 1. – 4. ročník: Mgr. Gabriela Šablaturová

            Zástupkyňa riaditeľky pre 5. – 9. ročník: Mgr. Soňa Ďurinová

            Zástupca riaditeľky pre gymnázium a ekonomický zástupca: Mgr. Miroslav Huntata, PhD.

             

            Triedni učitelia:

            Trieda

            Triedny učiteľ

            Pritriedny učiteľ

            1. A

            Mgr. Ľubica Konečná

            Mgr. Martina Matečková

            1. B

            Mgr. Paulína Pinčeková

            Bc. Martina Mederyová

            1. C

            Mgr. Kristína Mačorová

            Eva Horná

            2. A

            Mgr. Mária Klačková

            Viera Dvorčáková

            2. B

            Mgr. Simona Sliacka

            Ing. Iveta Lenčová

            2. C

            Mgr. Katarína Pavlíková

            Lenka Stanová Podstavková

            3. A

            Mgr. Michaela Kollárová

            Alena Králová

            3. B

            Mgr. Irena Surmanová

            Ing. Lýdia Juhásová

            3. C

            PaedDr. Iveta Nehajová

            PaedDr. Melania Šuláková

            4. A

            Mgr. Oľga Mutňanská

            Daniela Balogová

            4. B

            Mgr. Veronika Ivančíková

            Bc. Adam Kordoš

            4. C

            Mgr. Lenka Šníderová

            Ing. Hanka Košíková

            5. A

            Mgr. Monika Navrátilová

            Mgr. Lenka Lesňáková

            5. B

            Mgr. Paulína Grausová

            Mgr. Katarína Tomkovičová

            5. C

            Mgr. Ingrid Michaliková

            Mgr. Zuzana Žilinčárová

            6. A

            Mgr. Emília Dzurušová

            Mgr. Lenka Lesňáková

            6. B

            Mgr. Lucia Janečková

            Mgr. Ingrid Michaliková

            6.C

            Mgr. Daniela Lehocká

            Mgr. Zuzana Žlinčárová

            7. A

            PaedDr. Jana Dydňanská

            Mgr. Ingrid Michaliková

            7. B

            PhDr. Adriana Slaninová

            Mgr. Katarína Feješová

            7. C

            Mgr. Kristína Galambošová

            Mgr. Radka Svatoňová

            7. D

            Mgr. Miroslava Prepilková

            Mgr. Radka Svatoňová

            8. A

            Mgr. Monika Vaneková

            Mgr. Dagmar Lúčna

            8. B

            Mgr. Martina Hodosyová, PhD.

            Mgr. Dagmar Lúčna

            8.C

            Mgr. Valentín Majerčák

            Mgr. JUDr. PhDr. Stanislav Bujda, PhD.

            8.D

            PaedDr. Alžbeta Straková

            Ing. Margareta Vašková

            9. A

            Mgr. Miroslav Huntata, PhD.

            Ing. Margareta Vašková

            9. B

            Mgr. Michal Ficik

            Mgr. JUDr. PhDr. Stanislav Bujda, PhD.

            I. G

            Mgr. Samuel Murčo

            Ing. Mgr. Viera Šutá

            II. G

            RNDr. Zuzana Melušová Kutarňová

            Mgr. sr. Klaudia Luptáková

            III. G

            Mgr. Mária Adamová, PhD.

            Mgr. Katarína Babinská

            IV. G

            Mgr. Katarína Babinská

            Mgr. Mária Adamová, PhD.

                       

            Netriedni učitelia:

            P. Lucjan Maria Bogucki, OFMConv., Mgr. JUDr. PhDr. Stanislav Bujda, PhD., P. Jaroslav Cár, OFMConv., RNDr. Soňa Čižnárová, RNDr. Jana Ertlová,  Mgr. Katarína Feješová, Mgr. Kristína Hartl, P. Peter Kozma, OFMConv., Mgr. Janka Krakovíková, Mgr. Anita Lamošová, Mgr. Lenka Lesňáková, Mgr. sr. Klaudia Luptáková, Mgr. Dagmar Lúčna, Mgr. Petra Pavelčáková, Mgr. Monika Povodová, Mgr. Radka Svatoňová, Mgr. sr. Michaela Jana Ševčíková, Mgr. Katarína Tomkovičová, Mgr. Zuzana Žilinčárová

             

            Školský klub detí (ŠKD)

            Vedúca ŠKD: Viera Dvorčáková

            Oddelenie

            Trieda

            Vychovávateľka

            1. oddelenie

            1. A

            Mgr. Martina Matečková

            2. oddelenie

            1. B

            Bc. Martina Mederyová

            3. oddelenie

            1. C

            Eva Horná

            4. oddelenie

            2. A

            Viera Dvorčáková

            5. oddelenie

            2. B

            Ing. Iveta Lenčová

            6. oddelenie

            2. C

            Lenka Stanová Podstavková

            7. oddelenie

            3. A

            Alena Králová

            8. oddelenie

            3. B

            Ing. Lýdia Juhásová

            9. oddelenie

            3. C

            PaedDr. Melania Šuláková

            10. oddelenie

            4. A

            Daniela Balogová

            11. oddelenie

            4.B

            Bc. Adam Kordoš

            12. oddelenie

            4. C

            Ing. Hanka Košíková

             

            Metodické združenie (MZ)

             

            MZ pre 1. – 2. ročník          

            Vedúca: Mgr. Katarína Pavlíková

            Mgr. Mária Klačková, Mgr. Ľubica Konečná, Mgr. Kristína Mačorová, Mgr. Paulína Pinčeková, Mgr. Simona Sliacka

            MZ pre 3. – 4. ročník          

            Vedúca: Mgr. Lenka Šníderová

            Mgr. Veronika Ivančíková, Mgr. Michaela Kollárová, Mgr., Mgr. Oľga Mutňanská,  PaedDr. Iveta Nehajová, Mgr. Irena Surmanová

             

            MZ Anglický jazyk pre 1. – 4. ročník

            Vedúca: Mgr. Gabriela Šablaturová

            Mgr. Mária Klačková, Mgr. Kristína Mačorová, Mgr. Oľga Mutňanská, Mgr. Paulína Pinčeková, Mgr. Simona Sliacka

             

            MZ ŠKD       

            Vedúca: Mgr. Martina Matečková

             

            Viera Dvorčáková, Eva Horná, Ing. Lýdia Juhásová, Bc. Adam Kordoš, Alena Králová, Ing. Iveta Lenčová, Bc. Martina Mederyová, Lenka Stanová Podstavková,  Ing. Hanka Košíková, Daniela Balogová, PaedDr. Melania Šuláková

             

             

            Predmetová komisia (PK)

            PK  Slovenský jazyk

            Vedúci: Mgr. Samuel Murčo

            Mgr. Kristína Galambošová, Mgr. Petra Pavelčáková, Mgr. Anežka Pukajová, PaedDr. Alžbeta Straková, Mgr. Katarína Tomkovičová

            PK Cudzie jazyky    

            Vedúca: PhDr. Adriana Slaninová

            Mgr. Paulína Grausová, Mgr. Lucia Janečková, Mgr. sr. Klaudia Luptáková, Mgr. Miroslava Prepilková, Ing. Margareta Vašková, Mgr. Mária Lebedinová, PhD., Mgr. Radka Svatoňová

            PK Matematika a informatika      

            Vedúca: Mgr. Martina Hodosyová, PhD.

            Mgr. Mária Adamová, PhD., RNDr. Soňa Čižnárová, Mgr. Ema Dzurušová, Mgr. Kristína Hartl, Mgr. Daniela Lehocká, Mgr. Dagmar Lúčna, Mgr. Monika Navrátilová, Mgr. Monika Vaneková

            PK Katolícke náboženstvo

            Vedúca: Ing. Mgr. Viera Šutá

            P. Lucjan Maria Bogucki, OFMConv., Mgr. JUDr. PhDr. Stanislav Bujda, PhD., P. Jaroslav Cár, OFMConv., Mgr. Soňa Ďurinová, Mgr. Veronika Ivančíková, P. Peter Kozma, OFMConv., Mgr. Monika Navrátilová, Mgr. Jana Ševčíková

            PK Dejepis, geografia a občianska náuka            

            Vedúca: PaedDr. Alžbeta Straková

            RNDr. Soňa Čižnárová, PaedDr. Jana Dydňanská, Mgr. Katarína Feješová, Mgr. Michal Ficik, Mgr. Ingrid Michaliková, Mgr. Samuel Murčo, Mgr. Anežka Pukajová

            PK Chémia, biológia a fyzika

            Vedúca: Mgr. Mária Adamová, PhD.

            Mgr. Katarína Babinská, RNDr. Jana Ertlová, Mgr. Martina Hodosyová, PhD., Mgr. Daniela Lehocká, RNDr. Zuzana Melušová Kutarňová, Mgr. Monika Navrátilová, Mgr. Monika Vaneková

            PK Telesná a športová výchova, Výtvarná výchova, Hudobná výchova, Technika, Umenie a kultúra

            Vedúci: Mgr. Valentín Majerčák

            PaedDr. Jana Dydňanská, Mgr. Michal Ficik, Mgr. Martina Hodosyová, PhD., Mgr. Miroslav Huntata, PhD., Mgr. Anita Lamošová, PhD., Mgr. Daniela Lehocká, Mgr. Lenka Lesňáková, Mgr. Melušová Kutarňová, Mgr. Ingrid Michaliková. Mgr. Monika Povodová, Mgr. Anežka Pukajová, Mgr. Katarína Tomkovičová

             

             

            Kariérový poradca a koordinátor T5 a T9: Mgr. Petra Pavelčáková

            Školský psychológ a výchovný poradca: Mgr. Veronika Pétiová

            Školský psychológ: Mgr. Monika Motýľová

            Školský špeciálny pedagóg: PaedDr. Viktória Kuricová,  Mgr. Lucia Grossová

            Koordinátor inkluzívneho tímu: Mgr. Lucia Grossová

            Pedagogický asistent: Mgr. Jaroslava Dedinská, Katarína Kiškováčová, Bc. Alan Lano, PaedDr. Natália Navarská, Mgr. Jana Poljovka, Laura Hegedüsová

            Koordinátor univerzálnej prevencie a environmentálnej výchovy: RNDr. Zuzana Melušová Kutarňová

            Zahraničný lektor: Alona Cameron, Breagh Cameron, Charlotte Egan, Kerry Jakov, Stella Mac Mahon, Michael Smith, Alexandra Topor

             

            Správno-ekonomická oblasť

            Tajomníčka: Mgr. Petra Elisabeth Domoráková FDC

            Administratívna pracovníčka: Ing. Henrieta Beňová, Bc. Magdaléna Kolníková

            Mzdy a personálna agenda: Ing. Jela Sumbalová

            Ekonómka: Ing. Zuzana Kamenická

             

            Hospodárska oblasť

            Správca budov K32 a V20: Team TeMPOS Slovensko

            Správca športových zariadení na K32: Matúš Smolár

            Školník: Juraj Bubnič

            Údržbár: František Vaško

            Vrátnik na K32: Mgr. Ján Takáč, Mgr. Matúš Sýkora

            Vrátnik na V20: Erika Čulenová, Soňa Petríková

            Upratovačky na K32: Andrea Diky, Inna Yehorova

            Upratovačky na V20: Anežka Maxianová, Zuzana Valenćik, Ana Detka

             

            Duchovná oblasť

            Duchovný správca: P. Lucjan Maria Bogucki, OFMConv.

            Kňazi: P. Jaroslav Cár, OFMConv.,  P. Peter Kozma, OFMConv.

             

            Digitálne technológie

            Správca siete: AlfaPro spol. s r. o.

             

            Aktualizácia: 15. 01. 2024