• Gymnaziálny ples

• 14.03.2023 14:55
        • Pedagogický zbor spoločne so študentmi gymnázia to roztočil dňa 4. februára 2023 na štvrtom gymnaziálnom plese, ktorý patrí k našej tradícii. Ďakujeme celému organizačnému tímu za prípravu tohto podujatia v rámci osláv nášho jubilea, 20. výročia založenia Spojenej školy sv. Františka z Assisi.
        • A to pani učiteľkám: RNDr. Zuzane Melušovej, Mgr. Kataríne Babinskej a Mgr. Martine Hodossyovej, PhD., ktoré pomáhali žiakom s prípravou plesu. Koordináciu príprav za žiakov viedol Marek Šimko z II.G, peknú výzdobu pripravili Kristína Magátová z III.G, Betka Gašparíková z III.G, Ema Pišová z III.G, Petra Lipovská z II.G, Dominika Pistovičová z III.G, Alexandra Petkáčová z I.G, Ella Sabrina Sirotová z II.G, tombolu pripravila Dominika Pistovičová z III.G, hudbu zabezpečil Marek Kossey z III.G., distribúciu lístkov mal na starosti Matej Karas z III.G, program koordinovali Marek Šimko z II.G a Matej Karas z III.G. a počas plesu nás sprevádzali moderátori Matej Karas a Kristína Magátová z III.G. V neposlednom rade ďakujeme pani Gizke za výborné jedlo.
          Ďakujeme všetkým za spoločné prežitie krásneho večera, na ktorý budeme mať príjemné spomienky.

Marta Sendeková, riaditeľka

Pre zobrazenie fotiek, klikni na obrázok: