• Vianočný punč 2022

• 29.12.2022 16:22
        • V stredu, 21.12. 2022, rodičia, učitelia i deti našej školy strávili príjemný spoločný večer pri divadelnom predstavení, hudbe, punči a kapustnici.

Veľká vďaka patrí pani učiteľke Anežke Pukajovej za nácvik krásnej Jasličkovej pobožnosti v rámci hudobno-dramatického krúžku 5. a 6. ročníka. Deti boli skvelé a už teraz sa tešíme na ich ďalšie divadelné predstavenie. Adventný večer nám spríjemnili i pani učiteľky so spevom kolied, ku ktorým sa rodičia i deti s radosťou pridali. Spoločne sme otvorili átrium školy, ktoré sa nám spolu s pracovitými rukami rodičov podarilo v tomto roku zrekonštruovať. Záver večera patril chutnej kapustnici a vianočnému punču z kuchyne pani Gizky.

Ďakujeme za spoločne strávený predvianočný čas. Tešíme sa na Vás pri spoločných akciách rodičov, detí a učiteľov v roku 2023.

Fabiola Mokry, RZ

Pre zobrazenie fotiek, kliknite na obrázok: