• Brigáda v škole - Karloveská 32

• 02.06.2022 17:05
        • Milí rodičia, jedna zábavná akcia je za nami a ďalšia pred nami. Pre zmenu ale pracovná.
        • Podarilo sa nám získať financie z grantu a chceli by sme ich použiť na úpravu otvoreného átria v budove jedálne na Karloveskej. Celková realizácia bude rozdelená na 2-3 etapy.
          Prvá bude v sobotu 11.6. od 9.00 hod do cca 14.00 hod. Ďalšie v septembri a v októbri.
          V sobotu sa budú čistiť priestory átria od lístia, suchých konárov, nepotrebných betónový tvárnic. Ak stihneme, natrieme aj časť fasády okolo okien. Zároveň sa budú upratovať aj priestory bývalého Gospelu. Je tam potrebné poumývať okná, podlahy, nábytok a WC. Aby sme všetko potrebné stihli spraviť, srdečne pozývame všetkých rodičov, ženy aj mužov na túto akciu.
          Átrium bude slúžiť deťom na vyučovanie v exteriéri a priestory kaviarne na rôzne stretnutia - príprava na birmovanie, stretnutia, prednášky ...
          Aby sme vedeli, koľko náradia potrebujeme, posielam tabuľku na zapísanie sa.

Vedúca šk. jedálne, p. Gizka, sa postará o chutné občerstvenie. Bude zabezpečený aj pitný režim (nealkoholický).
          Prosím príďte a pomôžte.

Srdečná vďaka