• Súťaž o najlepšie športové video

• 25.10.2020 21:14
        • V tomto dištančnom období je nesmierne dôležité udržiavať sa vo fyzickej aj psychickej kondícii. Účinným prostriedkom je samozrejme šport a fyzická aktivita. Učitelia TSV preto vyhlasujú pre všetkých študentov našej školy súťaž o „Najlepšie športové video“. Pravidlá sú jednoduché.

• Ak chceš vyhrať, natoč sa ako predvádzaš športové výkony a video v trvaní maximálne 1 minúty pošli pánovi učiteľovi Mgr. Miroslavovi Huntatovi, PhD. na Edupage. Následne bude zverejnené na stránke školy. Odborná porota v zložení učiteľov TSV: PaedDr. Jana Dydňanská, Mgr. Miroslav Huntata, PhD. a Mgr. Valentín Majerčák na konci dištančného obdobia vyhodnotia tri najlepšie videá.

Hrá sa o tri peňažné poukážky do športového obchodu v hodnote 20€.

Nezabúdaj, že cvičením zlepšuješ svoj zdravotný stav a zaslaným videom zároveň motivuješ k športu ostatných spolužiakov.