• Lyžiarsky výcvik 2022

• 11.03.2022 19:34
        • Tohtoročný lyžiarsky výcvik bol naozaj skvelý. Sme zaň veľmi vďační, o to viac, že sa podaril zorganizovať aj v dnešnej komplikovanej dobe. Aj touto cestou by sme sa ešte raz chceli poďakovať našim učiteľom za super organizáciu a čas, ktorý nám venovali.
        • Každý jeden z nás si lyžovačku naplno užil, od úplných začiatočníkov až po pokročilých lyžiarov. Áno, síce nebolo vždy ideálne počasie, niekedy sme museli čeliť aj pádom alebo hľadaniu stratených rukavíc, ale na konci dňa sme si vždy odnášali super pocit z toho, že sme si dobre zašportovali a strávili čas s kamošmi. Samozrejme, netreba zabudnúť ani na spoločný čas strávený mimo svahu či už na svätých omšiach, pri rôznych spoločenských hrách, alebo pri biliarde a stolnom tenise. Medzi pamätné okamihy patrí aj bowlingový turnaj, ktorý bol napínavý do poslednej minúty. Najväčší highlight celého týždňa bol nepochybne posledný večer spestrený hudobným programom od III.G a záverečná diskotéka. Môžeme s istotou povedať, že žiaci II.G a III.G si naplno užili nezabudnuteľných 5 dní spoločných zážitkov, progresu v lyžovaní a zábavy.
          Majka B. a David M., III.G

KLIKNITE A POZRITE SI FOTKY: