• GLOBE konferencia 2021

• 08.10.2021 21:50
        • V týždni 4. - 8. 10. sa konala virtuálna konferencia GLOBE pre Európu a Áziu (2021 GLOBE virtual regional meeting for Europe and Eurasia).
        • Prezentáciu na túto konferenciu nám do angličtiny preložil Matej Š. z 9.A. Na tejto konferencii prezentovali našu školu žiaci zo 6.D – Martinka K.,  Matej U. a Matúš A. Konferencia bola v anglickom jazyku, na ktorú mi žiakov pomohli pripraviť študentky učiteľstva biológie z Prírodovedeckej fakulty, ktoré u nás absolvovali pedagogickú prax. V tretí deň tejto konferencie sme spolu so študentmi z Estónska, Macedónie, Talianska, Izraelu či Malty úspešne prezentovali naše výsledky z pozorovania rastu púčikov listov a pozorovanie oblakov. Tieto pozorovania žiaci zvládli počas obdobia, kedy prebiehala online výuka, za čo sme dostali veľký obdiv od účastníkov konferencie. Celá konferencia bola nahrávaná. Ak bude zverejnená online, budem vás informovať a link vám čím skôr pošlem.

Oľga Straková

Our_first_year_with_Globe.pptx