• Do školy na bicykli

• 17.09.2020 14:44
        • Urob niečo pre svoje zdravie, ale aj pre zdravie svojich rodičov!

Je to jednoduché!

• Zapoj ja aj ty!

Pripravili sme pre vás súťaž, do ktorej sa môžeš zapojiť so svojim bicyklom či kolobežkou!

Príď od 21. septembra do 2. októbra 2020 do školy na bicykli alebo na kolobežke!

Práve teraz ti to uľahči cestovanie v Karlovej Vsi vzhľadom na opravu električkovej trate!

Každé koleso sa ráta!

Súťažné úlohy:

1. BEST SELFIE!

Urob si selfie so svojim bicyklom či kolobežkou. Pošli ho na náš instagram alebo facebook!

O najkrajších selfíčkach rozhodne odborná porota učiteľského zboru!

Hlasovať však môžete aj vy žiaci o najsympatickejšie selfie!

2. NAJVIAC KOLIES V TRIEDE!

Súťaž tried, kde sa počíta počet žiakov, ktorí prídu počas jednotlivých dní trvania súťaže do školy na bicykli či kolobežke. Urobte si spoločnú fotografiu ako dôkaz, že vám na bicyklovaní a kolobežkovaní záleží!

3. NAJLEPŠIA KAMPAŇ : VESELO JE NA BICYKLI!

Študenti a žiaci môžu pripraviť sprievodnú aktivitu pre celú školu, ktorej cieľom by mala byť propagácia bicyklovania. Cyklojazda, oprava bicyklov či zaujímavé prezentácie, fantázií sa medze nekladú. Škola vytvorí fotografie alebo inú prezentáciu tejto aktivity, pričom bude súťažiť o hlasy na internete aj cenu poroty.

4. ŠPECIÁLNA ÚLOHA PRE UČITEĽOV!

Ak si aktívny učiteľ, staň sa influencerom! Buď príkladom pre žiakov a motivuj ich akýmkoľvek spôsobom k využívaniu bicykla alebo kolobežky ako dopravného prostriedku do školy.

Sleduj stránku školy,

facebook:  https://www.facebook.com/ola.straka.9/about?section=bio

instagram: https://www.instagram.com/zrychli_na_bicykli/

(obidva účty sú súkromné a vzhliadnuť ich budú môcť len povolené osoby – resp. žiaci či rodičia školy)

Pomôž svojmu zdraviu ale aj životnému prostrediu a zapoj sa!

Viac info u p. uč. O. Strakovej – strakova.olga@svfrantišek.sk