• Úspech v okresnom kole Dejepisnej olympiády

• 22.02.2021 14:36
        • Po online školskom kole v decembri 2020 sa 11.2. 2021 uskutočnilo okresné kolo Dejepisnej olympiády. Našu školu reprezentovala dvojica žiakov zo 6.- 9. ročníka a dosiahli vynikajúce výsledky.

• Postup do krajského kola si za 2. miesto medzi ôsmakmi vybojovala Petra D. z 8.C, Mária M. z 8.B skončila na výbornom 4. mieste.

Hugo V. zo 7.C skončil na 3. mieste, ale mal zhodný počet bodov ako súťažiaci na 2. mieste – rozhodovala dĺžka času, ktorý potreboval na vyplnenie testu.

Vynikajúce 3. miesto medzi šiestakmi získala Marta P. zo 6.B.

Medzi deviatakmi nám radosť urobili za 4. a 5. miesto Lenka Z. z 9.C a Soňa S. z 9.B.

Všetci naši reprezentanti boli úspešnými riešiteľmi dejepisnej olympiády. Blahoželáme a Petre držíme palce v krajskom kole súťaže.

A. Straková