• Darčeky skutočne nosí Ježiško

• 06.12.2023 13:41
        • 4. a 5. decembra 2023 sa žiaci 2. stupňa SŠ sv. Františka z Assisi v Karlovej Vsi sa zapojili do vianočnej pošty. Svojimi listami Ježiškovi a pohľadnicami potešili aj ďalších.

Už od pondelka žiaci 2. stupňa prichádzali na poštu, aby poslali list na známu adresu: Ježiško 999 99. Čo bolo obsahom týchto listov ostáva jednoducho listovým tajomstvom. Isté je, že vianočná pošta z Rajeckej Lesnej nenechá na seba dlho čakať. Lenže naši žiaci na obálku nenapísali svoju adresu, ale napísali adresu toho, na koho myslia a majú ho radi. Ježiško tak bude vedieť, komu má poslať list aj s malým prekvapením.

Žiaci 9. B napísali vianočné pozdravy na vianočných pohľadniciach svojim blízkym. Vyskúšali si, ako je to poslať MMS a SMS správu v jednom, a to neelektronicky – prostredníctvom pošty.

Vedeli ste, že najviac listov na svete Ježiškovi píšu Slováci? Nuž, je to pravda, nakoľko toto prvenstvo podporujú aj naši žiaci. Ešte stále veríte tomu, že Ježiško na Vianoce nenosí darčeky?

Pre  zobrazenie fotiek, kliknite na obrázok: