• Rozlúčka so 4.G

• Naši maturanti dnes odchádzali na akademický týždeň. Ako je na našej škole dobrým zvykom, tretiaci im pripravili krásnu rozlúčku. Držíme maturantom palce a prajeme im veľa úspechov na maturitných skúškach.

• Postup vo volejbale

• Výber žiakov ôsmeho ročníka postúpil na medziokresné kolo štvorkového volejbalu. Gratulujeme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy.

• Exkurzia v Starom Meste

• Žiaci 8.C sa zúčastnili prehliadky Michalskej brány, kde sa dozvedeli viac o stredovekej histórii nášho mesta, jeho hradbách a aj obyvateľoch.

• Michalská veža

• Ďakujeme Múzeu mesta Bratislavy, že sme sa mohli zúčastniť na vzdelávacom programe v interiéri Michalskej veže.

• Detské dopravné ihrisko

• Každodenné používanie cestnej premávky vyžaduje ovládanie a rešpektovanie pravidiel. Žiaci prvých ročníkov mali príležitosť zažiť rôzne dopravné situácie. Vyskúšali si rolu chodca aj vodiča, pričom využili ako dopravný prostriedok kolobežky.

• List a jeho cesta

• Počas hodín slovenského jazyka sme sa učili, ako napísať list a akú cestu musí list prejsť, kým si nájde svojho adresáta.