• Školský klub detí

• Dochádzka detí do Školského klubu detí

1. Otvorenie budovy školy a tým samotného ŠKD je 7,00 h.
            2. Za príchod dieťaťa do rannej služby zodpovedajú rodičia.
            3. Do rannej služby deti prichádzajú v čase od 7,00 h do 7,40 h. Svoj príchod zaevidujú prostredníctvom osobného čipu na vrátnici školy.
            4. Pri príchode do 7,40 h zvonia na zvonček (videovrátnik) ŠKD 1 deti 1. a 2. ročníka.
            5. Deti 3. a 4. ročníka na ŠKD 2.
            6. O 7,40 h deti z rannej služby odchádzajú  v sprievode vychovávateľky / vychovávateľa do tried.
            7. Vyučovanie začína o 8,00 h.
            8. Vstup do budovy je možný len cez vrátnicu školy.
            9. Rozsah dennej dochádzky, spôsob odchodu, záujmovú činnosť uvedie rodič v žiadosti o prijatie do ŠKD.
            10.  Zmeny v dochádzke v ŠKD oznamuje rodič vždy písomnou formou vychovávateľke / vychovávateľovi. Uvoľnenie z ŠKD je možné len na základe písomnej žiadosti rodiča / právneho zástupcu dieťaťa a s uvedeným podpisom rodiča/právneho zástupcu dieťaťa. Na základe telefonického hovoru, SMS nie je možné dieťa z ŠKD uvoľniť. Vo výnimočných prípadoch prostredníctvom elektronickej pošty.
            11.  Dieťa si rodič môže vyzdvihnúť z ŠKD osobne s použitím zvončeka vo vestibule do príslušnej triedy / oddelenia hneď po naobedovaní, alebo podľa potreby.
            12.  Do 14,00 h sa deti zdržiavajú vo svojich oddeleniach spolu so svojou vychovávateľkou / vychovávateľom. Rodičia zvonia na svoje oddelenie.
            13.  Od 14,00 h do 15,00 h sú jednotlivé oddelenia ŠKD vonku v areáli školy. Rodičia si preberajú deti priamo od vychovávateľky / vychovávateľa.
            14.  V prípade opustenia areálu školy (návšteva výstavy, knižnice, vychádzka, návšteva kultúrneho podujatia, sezónnych aktivít v blízkom okolí – turistika, sánkovanie...) - oznámi túto aktivitu vychovávateľka / vychovávateľ písomnou formou - email rodičom tri dni vopred a prostredníctvom návratky – email si vyžiada písomný súhlas rodičov.
            15.  Od 15,00 h do 16,00 h sú deti opäť vo svojich oddeleniach. Rodičia  zvonia na svoje oddelenie.
            16.  Od 16,00 h deti prichádzajú v sprievode vychovávateľky / vychovávateľa do záverečnej služby.
            17.  Záverečná služba je od 16,00 h do 17,30 h.
            18.  Rodičia hlásia meno a triedu dieťaťa cez zvonček na vrátnici:

zvonček – ŠKD1 – pre deti 1. a 2.ročníka, zvonček – ŠKD 2 – pre deti 3. a 4.ročníka.

1.  Od 17,00 h do 17,30 h rodičia hlásia meno a triedu dieťaťa len cez zvonček na vrátnici ŠKD 1.