• Kosti v hlavnej úlohe

• Dňa 13. 11. 2023 navštívila druhákov na prvom stupni pani antropologička. Žiaci sa dozvedeli mnoho informácií o kostiach a fungovaní ľudského tela.
          • Veľtrh zahraničných stredných škôl

• V piatok 10. 11. sa naši gymnazisti zúčastnili prezentácií a workshopov v rámci Veľtrhu stredných škôl, kde sa dozvedeli veľa zaujímavých informácií o štúdiu v zahraničí.
          • Pomoc dušiam v očistci

• Ani žiaci 2.C nezabudli na všetkých zosnulých a počas dušičkovej oktávy navštívili miestny cintorín a svojimi modlitbami prosili za duše v očistci.
          • Stali sa členmi rodiny Rádia Mária

• Rádio Mária Slovensko, Mlynské Nivy 73, 3:00 popoludní, 7. november 2023. Tvorba vysielania rádia žiakmi 6.A, 7.B a 8.C. Škola: SŠ sv. Františka z Assisi Karlova Ves, Bratislava.

• Modlitba za duše

• So žiakmi z 3.B sme využili krásne jesenné počasie a pomocou mapy a orientácie v nej sme sa presunuli na cintorín v Karlovej Vsi, kde sme sa spoločne pomodlili za duše v očistci.