• Biblická olympiáda

• Nosnou témou Biblickej olympiády v školskom roku 2021/2022 bolo Putovanie za cieľom z kníh Jozue, Tobiáš a Skutky apoštolov.

• Upratali sme!

• Úspešne sa nám podarilo upratať aspoň časť Karlovej Vsi.  Ďakujeme všetkým, ktorí s odhodlaním našli aj tie najmenšie smietky v prírode.
          • Literárny úspech v 3.G

• Žiačka našej školy, Vanessa Hodasová z 3.G, sa zúčastnila 1. ročníka celoslovenskej literárnej súťaže Prekroč svoj tieň. Máme radosť z umiestnenia v súťaži na 4. mieste.
          • Ochrana životného prostredia - ako správne triediť odpad

• Ako správne triediť odpad sa naši prváci a druháci naučili v piatok 29.4.2022 v edukačnom programe, počas ktorého ich sprevádzali rozprávkové postavičky Tárajko a Popletajka z Rozprávkova, ale i medveď Modráčik a profesionálny triedič odpadu - veverička.
          • Divadelné predstavenie Cestoviny s vajcom

• Žiaci 3. ročníka sa v utorok 26. 4. zúčastnili bábkového divadelného predstavenia "Cestoviny s vajcom", v ktorom sa počas putovania po celom svete dozvedeli veľa nových a zaujímavých informácií. Nie je vajce ako vajce!
          • Herné popoludnie

• Máte radi spoločenské hry? Omrzeli vás už tie, čo máte doma, radi by ste vyskúšali niečo nové, ale odrádza vás úmorné študovanie pravidiel? Nevadí, príďte už túto sobotu 30. 4. medzi 14:00–17:00 do školskej jedálne K32.
          • Sviatok planéty Zem

• Naša planéta Zem mala  svoj sviatok 22. apríla. Prváci i druháci našej školy si pripomenuli tento významný deň rôznymi aktivitami počas celého vyučovania.
          • Hmyzí hotel z 1.C

• Pri príležitosti Dňa Zeme sa prváci z 1.C rozhodli zhotoviť Hmyzí hotel. Vybrali sa do lesa nazbierať rôzny prírodný materiál, v triede ho naplnili a v školskej záhrade osadili.