• Okresný turnaj vo florbale

• Dnes sa na našej školskej palubovke odohral okresný turnaj vo florbale pre ZŠ. Naši žiaci napriek bojovným výkonom nepostúpili do ďaľšieho kola, ale aj tak si zaslúžia veľkú pochvalu. Športu zdar!
          • 9.B a 9.C v Poľsku

• Deviataci našej školy sa vybrali na exkurziu do Poľska, kde sa stretli s množstvom zaujímavých, múdrych, smutných, podnetných, ale aj veselých príbehov, ktoré nenechali ani jedno oko suché.

• November 1989

• Novembrové udalosti z roku 1989 prišla žiakom 9.A triedy priblížiť historička Ústavu pamäti národa, pani B. Katrebová Blehová.
          • Výroba vtáčích búdok a kŕmidiel

• So žiakmi 9.C sme vyrábali vtáčie búdky a kŕmidlá v spolupráci s OZ Permoníci v rámci projektu Jesenné šteboty a s podporou Nadácie Hlavného mesta Bratislava.