• Ocenenia vo výtvarných súťažiach

• Žiaci 2. stupňa našej Spojenej školy sv. Františka z Assisi získali  významné ocenenia  v štyroch výtvarných súťažiach. V týchto dňoch sa tešíme na prevzatie cien a vernisáže ocenených prác.
          • Poďakovanie rodičom

• Vďaka rodičom našej školy, ktorí si našli čas v sobotné dopoludnie a prišli pomôcť na brigádu, sa nám podarilo v areáloch obidvoch našich pracovísk skrášliť ich okolie.
          • Dnes dýcham -  hlasujte za náš plagát
            • Dnes dýcham - hlasujte za náš plagát

• Naša škola bola jednou zo 6 škôl z Bratislavského kraja, ktorá bola vybraná do kampane Dnes dýcham, ktorej cieľom je zistiť mieru znečistenia ovzdušia spôsobené dopravou v okolí vybraných škôl.

• Milí žiaci, rodičia a priatelia školy!

V dňoch 22. 5. – 2. 6. 2023 bude prebiehať v našej škole zber papiera.

• Návšteva miestnej knižnice

• Roman Brat, obľúbený spisovateľ pre deti a mládež, dramaturg a prekladateľ zo španielčiny, zavítal do miestnej Karloveskej knižnice, kde spravil besedu pre tri triedy 4. ročníka.
          • Kriedové hry

• Minulý týždeň prebiehala v popoludňajších hodinách (ŠKD) akcia s názvom Kreslenie na chodník.
          • Upracme Slovensko!

• Naša škola sa zapojila do iniciatívy UPRACME SLOVENSKO! Žiaci sa do tejto aktivity zapojili počas hodín techniky.
          • Exkurzie 3.A

• Dňa 9. a 10. mája sa trieda 3.A zúčastnila exkurzie Národnej banky Slovenska a prehliadky Františkánskeho kostola Zvestovania Pána.