• Ochrana životného prostredia - ako správne triediť odpad

• 01.05.2022 21:37
          • Ako správne triediť odpad sa naši prváci a druháci naučili v piatok 29.4.2022 v edukačnom programe, počas ktorého ich sprevádzali rozprávkové postavičky Tárajko a Popletajka z Rozprávkova, ale i medveď Modráčik a profesionálny triedič odpadu - veverička.
          • Divadelné predstavenie Cestoviny s vajcom

• 28.04.2022 19:50
          • Žiaci 3. ročníka sa v utorok 26. 4. zúčastnili bábkového divadelného predstavenia "Cestoviny s vajcom", v ktorom sa počas putovania po celom svete dozvedeli veľa nových a zaujímavých informácií. Nie je vajce ako vajce!
          • Sviatok planéty Zem

• 26.04.2022 16:50
          • Naša planéta Zem mala  svoj sviatok 22. apríla. Prváci i druháci našej školy si pripomenuli tento významný deň rôznymi aktivitami počas celého vyučovania.
          • Hmyzí hotel z 1.C

• 26.04.2022 16:35
          • Pri príležitosti Dňa Zeme sa prváci z 1.C rozhodli zhotoviť Hmyzí hotel. Vybrali sa do lesa nazbierať rôzny prírodný materiál, v triede ho naplnili a v školskej záhrade osadili.

• Krížová cesta v ŠKD

• 23.04.2022 13:34
          • Vychovávatelia v ŠKD spolu s deťmi v jednotlivých oddeleniach pred veľkonočnými prázdninami zrealizovali akciu ,,Krížová cesta", ktorou si pripomenuli obetu a veľký skutok lásky nášho Pána Ježiša Krista.
          • Deň Zeme v 5.D

• 22.04.2022 12:42
          • Už tradične patrí 22. apríl našej Zemi. Pripomenuli sme si ho na hodine angličtiny, kde sme našej Zemi sľúbili, že budeme šetriť vodou, zbierať odpadky, kupovať iba to, čo potrebujeme a lokálne potraviny, používať obe strany papiera, plastové tašky používať opakovane, viac chodiť pešo a MHD, recyklovať a namiesto kúpania sa sprchovať.
          • Deň Zeme - Nájdi si čas pre Zem!

• 21.04.2022 13:44
          • Naša škola sa zapojila do iniciatívy UPRACME SLOVENSKO. Žiaci sa do tejto aktivity zapoja počas hodín techniky, telesnej výchovy, hudobnej výchovy, biológie či geografie.
          • 100 dobrých skutkov

• 20.04.2022 23:03
          • Počas pôstu si veľa ľudí dáva rôzne výzvy či sebazaprenia. Ani my, žiaci 5.D, nie sme výnimkou. Celých 40 dní sme sa snažili robiť dobré skutky a zároveň si ich všímať u svojich spolužiakov, aby sme ich takto spoločne nazbierali až 100.

• Školská zrelosť dieťaťa

• 20.04.2022 14:45
          • Milí rodičia,

v tieto dni prebieha elektronický zápis do 1. ročníka. Je možné, že ste v situácii, keď sa rozhodujete či Vašu ratolesť tohto roku prihlásiť do školy, alebo radšej ešte počkať.

• Anglický program v 1. ročníku ZŠ

• 17.04.2022 18:46
          • V spolupráci s jazykovou školou Elitenglish sme v školskom roku 2021/2022 úspešne odštartovali anglický program v prvých ročníkoch základnej školy. V budúcom školskom roku 2022/2023 plánujeme v spolupráci pokračovať a v prípade záujmu rodičov vytvoriť anglické triedy v prvých ročníkoch.