• Kráľovská rozlúčka

• 04.07.2022 19:38
          • Pred odchodom na prázdniny sme si ešte vyšli do Starého mesta. Navštívili sme záhrady Bratislavského hradu, vychutnali si výhľad na Bratislavu a jej okolie, vybláznili sa na ihrisku a celý spoločný výlet ukončili výbornou zmrzlinou.
          • Varenie v 3.A

• 04.07.2022 19:35
          • My, žiaci z 3.A, sme “navarili” jedlo, ktoré máme radi. Jedlo sa síce nedalo zjesť, ale vyzeralo lákavo a presvedčivo.
          • Duchovná obnova

• 01.07.2022 22:17
          • Dnes, prvý deň prázdnin, prežil náš kolektív zamestnancov školy duchovnú obnovu, po ktorej nasledovalo spoločné agapé.
          • Poďakovanie za zbierku

• 30.06.2022 23:18
          • Chcem zo srdca poďakovať všetkým, ktorí akokoľvek prispeli na zbierku STOLČEK, PRESTRI SA! Vyzbieralo sa minimálne dvakrát viac ako v minulých rokoch. Ukázalo sa, ako sa dá malými dobrými skutkami postupne nahromadiť veľké dobro.
          • Môj detský deň

• 30.06.2022 23:11
          • V dňoch 22. 6 - 24. 6. a 28. 6 sa na V20 počas činnosti ŠKD uskutočnila akcia Môj detský deň.

• 30.06.2022 00:09
          • Od 30. 5. - 3. 6. sa žiaci štvrtých ročníkov zúčastnili školy v prírode v krásnom prostredí oravskej prírody.
          • VŠETKOVEDKO

• 30.06.2022 00:04
          • Aj tento školský rok sa žiaci našej školy zapojili do celoslovenskej súťaže VŠETKOVEDKO. 37 detí si otestovalo svoje vedomosti nielen z matematiky, ale aj z prírodovedy, slovenského jazyka, angličtiny, vlastivedy, hudobnej a výtvarnej výchovy a informatiky.
          • Pôstna zbierka TEHLIČKA

• 29.06.2022 23:55
          • Bez zbierky Tehlička si už ani nevieme predstaviť pôstne obdobie v našej škole. Výťažok zo zbierky ide na výstavbu novej školy a ubytovania pre učiteľov  v utečeneckom tábore Kakuma, ktorý sa nachádza v Keni.
          • Batikovanie

• 29.06.2022 23:49
          • Štvrtáci posledné dni školského roka na prvom stupni využili naplno a zoznámili sa s technikou batikovania oblečenia. Pre všetkých to bola veľká zábava a najmä očakávanie, aký vzor sa vytvorí a ako sa zmiešajú farby. Výsledky boli očarujúco krásne.