• Prezenčná forma výučby od 8. marca 2021 pre žiakov 1. stupňa

• 05.03.2021 18:32
        • Na základe rozhodnutia MŠVVaŠ SR z 2. marca 2021, usmernenia zriaďovateľa AŠÚ v Bratislave a výsledkov prieskumu medzi rodičmi Spojená škola sv. Františka v Bratislave otvára prezenčnú formu výučby od 8. marca 2021 pre žiakov 1. stupňa, a teda „prednostne pre žiakov, ktorí sú deťmi zamestnancov s nevyhnutným prezenčným výkonom práce, alebo pre žiakov, ktorým podmienky neumožňujú prístup k dištančnému vzdelávaniu“.
        • Porov. Rozhodnutie ministra s účinnosťou od 8. 3. 2021 je dostupné na internete: Rozhodnutie Ministerstva školstva.pdf

Návrat do škôl 2021 aktualizovaný k 8. 3. 2021 je dostupný na internete: Návrat do škôl.pdf

Podmienkou prezenčného vzdelávania žiaka je:
          - Čestné vyhlásenie rodičov, ktoré je tiež zverejnené na stránke www.minedu.sk (príloha č. 11 c). Škola bude kontrolovať čestné vyhlásenie, nie potvrdenie od zamestnávateľa.
          - Potvrdenie o negatívnom teste nie staršie ako 7 dní k nahliadnutiu.

Žiaci 1. stupňa, ktorých rodičia pracujú z domu, pokračujú v dištančnej forme vzdelávania.
          Rovnako pokračujú vo vyučovaní dištančnou formou vzdelávania od 8. marca 2021 aj žiaci 2. stupňa a gymnázia.

PaedDr. Marta Sendeková, PhD.
          riaditeľka