• Dotyk Boha

• 30.05.2023 19:19
        • Dňa 24. mája sa študenti a žiaci našej školy zúčastnili stretnutia mladých pod názvom DOTYK BOHA.

Organizátormi podujatia boli ľudia sústredení okolo Rádia Mária. Miestom konania stretnutia bol Kostol Panny Márie Snežnej na bratislavskej Kalvárii.

Cieľom akcie, ako uviedli organizátori, bolo zažiť dotyk Boha, Božiu prítomnosť a jeho pôsobenie. Učiť sa ako odmietať hriech, rozhodovať sa ako meniť nežiadúce správanie a tiež ukázať otvorenú náruč Cirkvi.

Počas stretnutia sa mladí zúčastnili svätej omše, ktorej predsedal apoštolský nuncius na Slovensku Mons. Nicola Girasoli a vypočuli si svedectvá ľudí, ktorí prešli vďaka Božej milosti cestou oslobodzovania od rôznych závislostí.

Lamačské Chvály, známe našim žiakom, počas celého stretnutia slovom a hudbou otvárali mladých na prijatie Ježiša do svojich životov.

Pre zobrazenie fotiek, kliknite na obrázok: