• Majstrovstvá Bratislavského kraja žiakov a žiačok v online šachu

• 03.12.2020 19:46
      • Majstrovstiev základných škôl 2020 sa zúčastnilo spolu 143 žiakov a žiačok z 58 základných škôl BA kraja (zaujímavosťou bolo, že turnaja sa zúčastnili aj obe deti Mira Šatana).
        Súťaž jasne ovládol, spravil nám radosť a dobré meno našej škole Sv. Františka už tradične Šimon Šalgovič BA4. Medzi dievčatami bola najlepšia Elenka Jursová, ktorá obsadila v tejto kategórii 5. miesto.
      • Všetkým postupujúcim gratulujeme a držíme im palce na decembrových Online Majstrovstvách Slovenska, je to naozaj pekný úspech. Ale zároveň aj všetkým, ktorí si vybojovali už účasť na krajských majstrovstvách za dobrý výkon.

a skvelú prípravu žiakov ďakujeme pánovi Jursovi a Pytlíkovi, ktori vedú šachový krúžok na našej škole
      • Naspäť na zoznam článkov