• Aktuality

   • Prolongácia žiackych kariet od 1. 6. 2022
    • Prolongácia žiackych kariet od 1. 6. 2022

    • 02.06.2022 14:50
    • Predĺž si platnosť zľavy na dopravu na Preukaze študenta na rok 2022/2023.

     https://svfrantisek.edupage.org/a/isic-karta-studenta
    • Ak pokračuješ v štúdiu a chceš naďalej využívať svoj preukaz ako dopravnú kartu, zľavu využívanú v doprave prostredníctvom čipu si predĺžiš cez aplikáciu Ubian alebo zaslaním SMS.

      

     Prolongácia cez aplikáciu UBIAN:

      

     1. Prihlás sa do aplikácie Ubian, ak ešte nemáš registrovaný svoj preukaz, pridaj si ho cez Preukaz študenta v Môj Ubian. Na webe Ubian si pridáš Preukaz študenta cez Nová karta.
     2. Nárok na zľavu v doprave na ďalší školský rok si predĺžiš zaplatením prolongačného poplatku vo výške 3,60 € jednoducho platobnou kartou.
     3. Po úspešnej platbe prilož kartu k terminálu na svojej škole alebo k verejnému terminálu (zoznam verejných terminálov nájdeš na stránke www.preukazstudenta.sk). Terminál ti predĺži platnosť zľavy na dopravu na čipe preukazu.

      

     Prolongácia cez SMS:

      

     1. Na číslo 8844 pošli SMS v tvare: TC medzera priezvisko medzera číslo čipu (meno uvádzaj ako na preukaze a bez diakritiky, príklad SMS: TC Mrkvicka 1042019005).
     2. Príde ti potvrdzujúca SMS, ktorá je spoplatnená sumou 3,60 €. Ostatné SMS sú bezplatné.
     3. Po prijatí potvrdzujúcej SMS prilož kartu k terminálu na svojej škole alebo k verejnému terminálu (zoznam verejných terminálov nájdeš na stránke www.preukazstudenta.sk). Terminál ti predĺži platnosť zľavy na dopravu na čipe preukazu.

      

     Viac       info       na        www.preukazstudenta.sk        alebo        kontaktuj        TransData, email: preukazstudenta@transdata.sk .”

      

     Informácie o predĺžení preukazu (zakúpenie známky ISIC)jdete na www.isic.sk.

      

     Odporúčame, aby si študenti štandardne predĺžili platnosť zľavy v doprave a nečakali do septembra, aby mohli využívať plnohodnotne zľavu u každého dopravcu aj počas letných prázdnin.

      

     https://svfrantisek.edupage.org/a/isic-karta-studenta

      

      

      

    • Naspäť na zoznam článkov