• 2. miesto pre našu školu v okresnom kole súťaže Slávik Slovenska

• 11.05.2022 15:07
        • Dňa 4. mája 2022 sa uskutočnilo okresné kolo najstaršej slovenskej súťaže v speve ľudových piesní, Slávik Slovenska.
        • Dva roky čakal jubilejný 30. ročník súťaže na svoje uskutočnenie. Z našej školy sa zúčastnili podľa normovaných pravidiel víťazi troch kategórií: Lucka Bačiková zo 7.A, Juditka Sabová zo 6.C a najmladšou účastníčkou bola Miriamka Karasecová z 1.B. V silnej konkurencii mladšie dievčatá nazbierali ďalšie vzácne skúsenosti a spolu s ostatnými súťažiacimi krásne rozospievali doobedie na Základnej umeleckej škole Eugena Suchoňa v Dúbravke. Pre našu školu získala Lucka Bačiková krásne 2.miesto. Srdečne blahoželáme. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník Slávika Slovenska.

Jana Dydňanská