• Prvý apríl

• 07.04.2022 22:04
          • Prvého apríla sme na našom gymnáziu vyhlásili deň bez školských tašiek. Inak povedané, prines si čokoľvek iné, len nie plecniak. V každej triede sa našlo niekoľko “bláznov”, ktorí priniesli veci od výmyslu sveta a všetci sme sa na tom dobre zabavili. Hrniec, fúrik, nákupný vozík, kura alebo vysávač. Tie najlepšie boli odmenené.
          • Čitateľský oriešok - cena verejnosti

• 07.04.2022 19:37
          • Ochutnávku postupujúcich prác si môžete pozrieť otvorením nižšie uvedených odkazov... a nielen ochutnať, ale aj pomôcť v súťaži o cenu verejnosti svojím lajkom na konkrétny obrázok našich žiakov.

• McDonalds Cup 2022

• 07.04.2022 18:44
          • Dňa 7. 4. 2022 sme sa zúčastnili okresného kola prestížneho futbalového turnaja McDonalds Cup. Veľká vďaka patrí štvrtákom a štvrtáčkam, ktorí podali bojovné výkony a statočne obstáli v konkurencii silných výberov okolitých škôl.
          • Herné popoludnie

• 27.04.2022 13:47
          • Máte radi spoločenské hry? Omrzeli vás už tie, čo máte doma, radi by ste vyskúšali niečo nové, ale odrádza vás úmorné študovanie pravidiel? Nevadí, príďte už túto sobotu 30. 4. medzi 14:00–17:00 do školskej jedálne K32.
          • Venček

• 04.04.2022 18:17
          • Prvá aprílová sobota sa niesla v rytme viedenského valčíka, rezkej polky, kubánskej salsy i dramatického tanga. Študenti prvého a druhého ročníka nášho gymnázia zavŕšili desaťtýždňové nácviky spoločenského tanca krásnou venčekovou slávnosťou.
          • Jarná čitáreň v ŠKD

• 30.03.2022 09:29
          • Marec je už tradične známy ako mesiac knihy. Jej význam a prítomnosť sme si pripomenuli s deťmi navštevujúcimi ŠKD v knižnici na Veternicovej.
          • Zápis do 1. ročníka ZŠ

• 29.03.2022 14:48
          • Vážení rodičia budúcich prváčikov,

oznamujeme Vám, že so súhlasom Arcidiecézneho školského úradu sa bude v dňoch 18. – 22. 4. 2022 konať zápis do prvého ročníka základnej školy elektronickou formou.

• Náučný chodník Cestou necestou

• 15.03.2022 18:59
          • Milí žiaci, od dnešného dňa ste si mohli v areáli našej školy na Karloveskej 32 všimnúť nové náučné tabule. Na každej z nich vás čaká úloha, ktorú môžete skúsiť vyriešiť. Najlepší z vás budú odmenení zaujímavými cenami.

• Moja malá záhradka

• 15.03.2022 13:23
          • V piatok sme si v 2.B spoločne pripomenuli blížiacu sa jar spojenú so sadením, pestovaním a staraním sa o rastlinky. Prostredníctvom projektu "Moja malá záhradka" sme si do črepníkov zasadili semienka rôznych rastliniek.