• Rozlúčka so 4.G

• 13.05.2024 07:42
          • Naši maturanti dnes odchádzali na akademický týždeň. Ako je na našej škole dobrým zvykom, tretiaci im pripravili krásnu rozlúčku. Držíme maturantom palce a prajeme im veľa úspechov na maturitných skúškach.
          • Postup vo volejbale

• 13.05.2024 07:28
          • Výber žiakov ôsmeho ročníka postúpil na medziokresné kolo štvorkového volejbalu. Gratulujeme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu školy.
          • Exkurzia v Starom Meste

• 10.05.2024 07:52
          • Žiaci 8.C sa zúčastnili prehliadky Michalskej brány, kde sa dozvedeli viac o stredovekej histórii nášho mesta, jeho hradbách a aj obyvateľoch.
          • Michalská veža

• 10.05.2024 07:26
          • Ďakujeme Múzeu mesta Bratislavy, že sme sa mohli zúčastniť na vzdelávacom programe v interiéri Michalskej veže.

• Detské dopravné ihrisko

• 10.05.2024 07:09
          • Každodenné používanie cestnej premávky vyžaduje ovládanie a rešpektovanie pravidiel. Žiaci prvých ročníkov mali príležitosť zažiť rôzne dopravné situácie. Vyskúšali si rolu chodca aj vodiča, pričom využili ako dopravný prostriedok kolobežky.

• List a jeho cesta

• 10.05.2024 07:04
          • Počas hodín slovenského jazyka sme sa učili, ako napísať list a akú cestu musí list prejsť, kým si nájde svojho adresáta.
          • KOŽAZ

• 09.05.2024 20:00
          • Naši tretiaci pokračovali v KOŽAZ-e (Kurz ochrany života a zdravia) ďalšími zaujímavými, telo, dušu i ducha posilňujúcimi aktivitami.